Hakkımızda

Kır düğünlerinin  gözdesi Keyiflipark’ta, siz hayal edin biz gerçekleştirelim…

Sonsuza dek sürecek mutluluğunuzun ilk adımını atarken şehrin gürültüsünden uzak aynı zamanda şehre 10 km’lik mesafede olup yeşille iç içe çevrelenen kusursuz yaşam vadisinde her gün kendinizi yenileyebilmeniz için Keyiflipark sizlere eşsiz imkanlar sunmaktadır. Ev sahipliğinizi yapacağımız mekanımızda profesyonel kadromuz sizin için hayalinizdeki organizasyonu eksiksiz olarak gerçekleştirmektedir.

1000 kişilik bahçemiz sizin zevkinize göre düzenlenip dekore edilebiliyor ve en mutlu gününüzün kusursuz olması için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor.

Kahvaltı, mangal ve diğer tüm organizasyonlarınız için tek ideal mekan Keyiflipark’tır.

Müşterilerimizin Görüşleri

Yaptiklari kaliteli is,ilgi ve alakalarinfan dolayi düğün organizatörümüz Naci Bey e,sinematik ve fotograf cekimlerimizi yapan Ekin Bey e sonsuz tesekurler.Hersey cok guzel cok kaliteli cok eglenceli tamamen kusursuz oldu.

Kardelen & Engin

Keyifli Park sahipleri Naci Bey ve kardeşine öncelikle çok teşekkür etmek istiyoruz. Bize problem yaşatmak bir yana, yönlendirme ve kolaylık sağlamalarıyla harika bir organizasyon yaşattılar. Düğünümüze son birkaç hafta kala tamamen kendi çabalarıyla buldukları orkestra için kendilerine minnettarız. Düğün sonrası konuştuğumuz tüm misafirlerin memnuniyetini öğrenmek kadar gelin ve damadı mutlu eden bir şey var mıdır? Servis, yemeklerin tazeliği ve lezzeti, gelin ve damadın gece içinde yönlendirilmesi, güler yüz 🙂 Özellikle belirtmek istiyoruz ki bıçak kesmiyor gibi irrite eden bahanelerle peşinizde koşan tekbir personel yok ! kamera, fotoğraf, pasta yada düğün konsepti detayına pek girmek istemiyorum çünkü istediğiniz ambiansı yaratmakta serbestsiniz, o gecenin sizin olduğunun çok farkındalar. Tekrar düğününüzü yapacağız deseler yine Keyifli Park’ı hem ortamı hemde ekibi için tercih ederdik. Herkese çok teşekkürler.

Elif & Ender

Biz hayatımız boyunca en çok kendi düğünümüzde eğlendik.Gelen her davetlimiz bize aynı şeyi söyledi.”Biz hayatımızda böyle düğün görmedik” dediler.Bu günü bize olağanüstü yaşatan başta Naci bey olmak üzere tüm keyiflipark çalışanlarına organizatörümüze ,dj arkadaşımıza,kameraman ve fotoğraçılarımıza herkese çok teşekkürler.Herşey tam anlamıyla kusursuzdu.Ekip profesyonel.Pasta,ikramlar herşey taze.Fiyatlar makul.Daha en başta görüşmeye gittiginizde Naci bey in verdiği güveni hissediyorsunuz.Hepimiz düğün mekanı bakarken onlarca yere gidiyoruz.Ama geneli sizden ne koparsam diye bakıyor.Ben burada paradan daha çok ne yaparsak güzel düğün olabiliri konuşmayı sevdim ️ Tekrar emeği geçen herkese teşekkürler.Aliağa dan bakan arkadaşlara sesleniyorum boşu boşuna gezmeyin en uygun ve mantıklı yer KEYİFLİPARK

Ece & Cihan

Öncelikle mekanı evlenecek olan herkese tavsiye ediyorum. Keyifli park çalışanları düğün öncesinde ve düğün sırasında bizlere çok yardımcı oldular. Gösterdikleri alaka ve samimiyet bizleri çok mutlu etti. Yemekler ve sunum harikaydı. Özellikle kremalı tavuk ana yemek olarak nefisti. Meyve sunumu ve tatlı da enfesti. Bize unutamayacağımız olağanüstü bir gece yaşatan keyifli park çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi iletiriyoruz.

Cansu & Gökhan

Firmamız hakkında detaylı bilgi  ve rezervasyon için hemen arayın: